Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej. O tym w jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane osobowe dowiesz się z polityki prywatności

zamknij

Nasz Program Partnerski -  CAN Partner  został stworzony z myślą o partnerach, dla których wprowadziliśmy unikatowe rozwiązania pozwalające dzielić się częścią zysków. Stawiamy na współpracę zespołową bo w jedności tkwi siła. Lubimy zasady – wszyscy nasi partnerzy zobowiązani są do przestrzegania kodeksu honorowego. Poprzez program możemy i chcemy pomóc ludziom w osiągnięciu ich celów.


Najważniejsze zasady Programu Partnerskiego  CAN Partner:

1. BRAK OPŁAT WPISOWYCH I OBOWIĄZKU ZAKUPU PRODUKTÓW

Wpierw chcemy abyście byli dla nas partnerami, nie klientami – a to istotna różnica w podejściu.

2. BRAK WIEDZY NIE JEST PRZESZKODĄ

Stworzyliśmy dla Was platformę szkoleniową „Akademia Partnerów” gdzie wyjaśnimy krok po kroku zasady współpracy i opowiemy o produktach

3. JESTEŚMY DRUŻYNĄ I SIĘ WSPIERAMY

Samemu można osiągnąć wiele, ale dopiero pracując w drużynie zarobisz fortunę. Partnerom opłaca się wspierać nowych partnerów bo zarabiają na tym po równo.

4. Z NAMI MOŻESZ SIĘ ROZWIJAĆ

Stawiamy na aktywność w każdej dziedzinie życia, a wiedzę jak to zrobić zawdzięczamy przede wszystkim samorozwojowi do którego dążymy.

5. NIE JESTEŚMY DLA KAŻDEGO

Współpracujemy wyłącznie w oparciu o zasady zawarte w kodeksie honorowym. Nie znamy systemu, gdzie za zapisanie się na listę można zarobić krocie, ale wiemy że dzięki Waszemu zaangażowaniu i naszej pomocy możecie osiągnąć swój cel.