Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej. O tym w jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane osobowe dowiesz się z polityki prywatności

zamknij

Suplementy diety Zakupy Grupowe
-Rabaty ilościowe

ZRÓB WSPÓLNE ZAKUPY Z RODZINĄ LUB PRZYJACIÓŁMI
- KUPUJĄC WIĘCEJ SZTUK PŁACISZ MNIEJ!

Szanowni Państwo!

Wychodzimy naprzeciw Klientom, którzy składają zamówienia z najbliższym otoczeniem (rodziną, przyjaciółmi czy sąsiadami) oferując wyjątkowe rabaty zależne od ilości zamawianych suplementów. Im więcej sztuk zamawiacie tym mniej płacicie. 

Dlaczego warto?

confirmation-1152155_1280.png  RABATY ILOŚCIOWE. W opisie każdego produktu znajduje się tabelka- rabaty ilościowe. Oznacza to, że kupując więcej produktów otrzymasz niższą cenę. Zamówienie możesz złożyć wraz z przyjaciółmi lub rodziną dzięki czemu wszyscy otrzymacie lepszą cenę na dany produkt. Możesz zamówić 2, 5 lub 10 sztuk danego produktu

confirmation-1152155_1280.pngJEDEN KOSZT WYSYŁKI - Wszystkie produkty wyślemy w 1 paczce co oznacza, że Twoi bliscy zaoszczędzą na kosztach dostawy. Pamiętaj - zamawiając za kwotę powyżej 200 zł otrzymasz WYSYŁKĘ KURIEREM GRATIS

confirmation-1152155_1280.pngZYSKASZ PUNKTY LOJALNOŚCIOWE. Każdy zarejestrowany Klient za dokonanie zakupu w naszym sklepie otrzymuje punkty lojalnościowe, którymi może płacić za zamówione produkty.

Jako Klient naszego sklepu za każde wydane 1 zł otrzymujesz 1 punkt. Punkty przyznajemy za każde zakupy (1 zł = 1 pkt), na wszystkie produkty, również w promocji, wyprzedaży, zakupów grupowych itd.

Oznacza to, że składając zamówienie grupowe otrzymasz więcej punktów (ponieważ zostaną naliczone Ci również punkty za produkty zamówione przez Twoich przyjaciół). Później możesz je wymienić na zakupy w naszym sklepie.

Zakupy grupowe - To Ci się opłaci!

Zobacz przykład:

Kupując produkt np Therms Cut pro extreme, którego cena detaliczna wynosi 149 zł

-za 2 sztuki zapłacisz 5% taniej (cena za sztukę wyniesie 141,55 zł) i otrzymasz 282 punkty lojalnościowe (to 14 zł do wykorzystania w sklepie),

-za 5 sztuk zapłacisz  10% taniej (cena za sztukę wyniesie 134,10 zł) i otrzymasz 670 punktów (to 33,5 zł do wykorzystania w sklepie)

-za 10 sztuk zapłacisz aż 15% taniej (cena za sztukę wyniesie 126,65 zł) i otrzymasz 1266 punktów (to 63 zł do wykorzystania w sklepie)


ZWRACAMY CI PIENIĄDZE ZA ZAKUPY!