Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej. O tym w jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane osobowe dowiesz się z polityki prywatności

zamknij

WSPÓŁPRACA DLA BLOGEREK

Zarabiaj na swoim blogu dzięki współpracy z naszą marką

O marce CAN exclusive supplements.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Suplementy marki CAN zostały nagrodzone i wyróżnione złotym certyfikatem jakości, wystawionym przez Body Aesthetic Clinic.

certyfikat jakosci

Nasze zakłady spełniają najwyższe normy jakości, stawiane firmom farmaceutycznym. Więcej w zakładce JAKOŚĆ SUPLEMENTÓW CAN.

Szanowni Państwo.

Marka CAN exclusive supplements podejmie stałą i długotrwałą współpracę
z blogerkami, Youtuberkami (niezależnie od tematyki prowadzonego bloga i kanału).
W tym celu przygotowaliśmy rewolucyjną ofertę skierowaną specjalnie dla osób prowadzących własne blogi, strony www, sklepy internetowe jak i fanpage.
Jeśli prowadzicie Państwo bloga lub stronę www to możecie zarabiać dodatkowo na prawdę spore pieniądze.

Dlaczego nasza oferta jest rewolucyjna?

Ponieważ jest uczciwa i korzystna dla obu stron.

Zazwyczaj większość firm współpracuje z blogerami na zasadzie rozliczenia barterowego – bloger otrzymuje produkty w zamian za zamieszczenie na swojej stronie opinii na ich temat lub poleca produkty i na tym współpraca się kończy. U nas jest zupełnie inaczej – Doceniamy pracę Blogerki dlatego dzielimy się częścią zysków ze sprzedaży z osobami współpracującymi z naszą marką. Łącznie przeznaczamy na ten cel ponad 35% naszych zysków! 

Bloger promujący naszą markę otrzymuje więc swój udział w sprzedaży. Ta prowizja nie jest jednorazowa . Pracę wykonujesz raz a zarabiasz przez cały czas. Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy.

Z nami zarabianie na blogu jest takie proste!

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY:

 Otrzymujesz udział w sprzedaży produktów z Twojego polecenia 

 promujemy w Internecie ciekawe wpisy blogerek, z którymi współpracujemy

 Jeśli zaproszona przez Ciebie Klientka poleci nasz sklep swojej koleżance (i ta dokona zakupów) Ty również otrzymasz za to polecenie prowizję

 rozliczamy się z Tobą finansowo (a nie barterowo jak większość firm)

 budujesz renomę swojego bloga/ kanału współpracując z prestiżową polską marką

 niczego nie ryzykujesz 

Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą z nasza marką - zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

CAN exclusive supplements Team