Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej. O tym w jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane osobowe dowiesz się z polityki prywatności

zamknij

GENEZA MARKI

CAN exclusive supplements to pierwsza w Polsce ekskluzywna marka oferująca suplementy diety oraz produkty wspierające odchudzanie, zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną,  wywodząca się z medycyny estetycznej.

Nazwa marki nie jest przypadkowa, wiąże się z prestiżem, wysoką jakością produktów i wspieraniem zdrowego stylu życia jak i aktywności fizycznej.

Pełna nazwa pochodzi z języka włoskiego i w dosłownym tłumaczeniu oznacza Aktywne Ciało Odżywianie. Jako twórcy i pomysłodawcy marki pragniemy w ten sposób podkreślić dążenie i zobowiązanie marki do tworzenia i oferowania ekskluzywnych produktów godnych zaufania, opartych na wiedzy, skutecznych w działaniu oraz o JAKOŚCI na najwyższym poziomie.

Ponadto skrócona nazwa CAN stanowi hołd dla wszystkich ludzi aktywnych fizycznie, którzy dbają o dobrą kondycję i estetyczny wygląd sylwetki oraz osób dążących do wyznaczonych sobie celów. Skrócona nazwa CAN w tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza MÓC a sylwetka ludzika przed logiem nie pojawiła się bez powodu i symbolizuje I CAN – ja mogę, YOU CAN – Ty możesz.

O marce CAN exclusive supplements.